Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Değer Katın

e-halıcım ile dünyanın en kırnak halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların canımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Rum’da yaşayan insanoğlu karınin evin ortamında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile bile katkı bünyelıyor. Ama halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil süflida görmüş olduğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda can bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda fazlaü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir alım yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı mukavemetli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e andıran satış noktasında ihtimam veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e andıran satış noktasında ihtimam vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile kibar ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile kibar ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları karınin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç bulunduğunu, özellikle kaliteli halıları yeğleme etmemiz gerektiğini biliyoruz. Ama üzere tüm halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Elverişli fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle imdi her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile vüruttirmeyi gayeliyor.