pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde zemin almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) temaşa ortamında allıkışveriş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışveriş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışveriş yetişmek o denli amelî bileğildir. Çünkü bu işlemlemler dolar kuru üzerinden iş mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda henüz şu denli silah gücü gibi hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu henüz kazançlı oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere zemin mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile zemin mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içinde zemin vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Olta ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişlemtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde zemin vadi UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok bağ gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında temaşa mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere anlatmak ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu dizge hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin sabah akşam yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her dönem bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında zemin vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında veya oyunda zemin vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu künde sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi ağırlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara söz gibi görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç kazanmak veya bir nesneyi nişan kazanmak demeına gelirken Bot kelimesi, bir işlemin kendiliğinden olarak mimarilması demeına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al