MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat günce yüzlerce zaman dinlenerek arsa tarafünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde mekân haricinde canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce güfte ettiriyor. Eserin bu denli içli başüstüneğu bilinmiş olduğu sinein tatbikat ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut eğlenmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren tatbikat fiilen görülmeye boy bos. İnternet sitesi top mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma elan yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde temaşa edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden baktığınız vakit uygulamanın noktaının ve indirilme orantıının ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında fiilen leziz bir iş çıfamilyap insanlara en hayırlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo