Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman arsa aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabil yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan eşhas sinein bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak sinein muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en muhteşem duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışdemeviklarını tağyir etmek ve insanların henüz azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets yollamak sinein ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayan olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets yararlanmaı sinein mutasavvertır. çeyiz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu iş, dumanün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakılırsa henüz azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak sinein muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, yararlanmaı da mevzii yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün kolaylıkla heets yararlanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil öteki duman ürünleri kabil bağımlılık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda ikazlar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Bazı sıhhat örgütleri, Heets kabil duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve öteki sıhhat problemlerine niye olabileceğinden korku etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakılırsa henüz azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas sinein yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakılırsa henüz azca zararlı olduğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün yararlanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına şayan şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve sıhhat önerilerine şayan şekilde kullanmalıdırlar.